Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Generální úklid

Úklid Plecitý si poradí prakticky s každým prostorem, od bytu v panelovém domě, přes kancelář, až po velké výrobní haly. Boj s prachem a nečistotami nikdy nekončí a ne všechno čištění lze provádět v rámci pravidelného úklidu. Proto je čas od času v každém prostoru nutné udělat generální úklid například po stavbě, rekonstrukci nebo malování. Nezáleží ani na tom, zda potřebujete úklid v Praze či v jejím okolí, rádi za Vámi přijedeme zdarma.

Vyčístíme Vám interiér od stropu až po podlahu

Na všechny pravidelné i generální úklidy používáme značkové stroje Nilfisk a Kärcher, kterým neuteče žádná špína. Čištění koberců, strojové mytí podlah nebo mytí oken a praní záclon doplňujeme o prověřené profesionální čisticí prostředky s vysokou účinností a minimálním dopadem na životní prostředí.

Cena generálního úklidu od 27Kč/m2

Cenu generálního úklidu s Vámi vždy domluvíme individuálně jelikož ho ovlivňuje mnoho faktorů. Rádi se předem přijedeme podívat na prostor, který kde budeme úklid provádět, abychom mohli kalkulaci provést co nejpřesněji. Mnoho let zkušeností a vysoká produktivita práce Vám zajistí zajímavou cenu za úklid, aniž by utrpěla kvalita. Při dlouhodobější spolupráci navíc získáte další slevy a výhody.

Generální úklid domácnosti nemusíte provádět dlouhé hodiny sami. Úklid je přitom nejvíce potřeba, právě když na něj máte nejméně času a energie. Byt chcete mít čistý před Vánoci, když se blíží Velikonoce, nebo poté, kdy u Vás proběhla náročná rekonstrukce či malování. Pokud Vám zabere důkladný úklid bytu či domu celý den nebo dokonce víkend, můžete si být jisti, že naše úklidová firma ho díky dvacetileté praxi a pokročilé technice zvládne za pouhých několik hodin. Vy budete moci místo namáhavé práce odpočívat nebo se věnovat svým koníčkům.

Samozřejmě jsme pojištěni proti škodě vzniklé při úklidu až do výše 5 milionů korun, takže se nemusíte ničeho obávat.

Máte zájem o generální úklid a hledáte firmu, která nabízí daleko více než nízkou cenu? Na nás se můžete spolehnout. Staňte se klienty Úklidu Plecitý, budete v dobré společnosti firem, jako je Radio City nebo English College in Prague. Stačí vyplnit kontaktní formulář během jednoho dne se Vám ozveme a domluvíme vše potřebné.

Aktuálně

5 tajemství, jak na zažranou kobercovou špínu 12.07.2017

V tomto článku vám prozradíme tipy a triky, které vám pomůžou udržet vaši domácnost čistou.

více zde
Klidné svátky vánoční a hodně pohody v roce 2017 23.12.2016

Děkujeme všem obchodním partnerům za spolupráci v uplynulém roce. David Plecitý

více zde
Uklízíme pro Vás už dvacet jedna let! 30.10.2016

Před jednadvaceti lety David Plecitý vstoupil do světa úklidu.

více zde

Naši klienti