Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Proč zvolit externí úklidovou společnost

​Proč je úklid společenských kancelářských prostor důležitý je zřejmé. Každý zaměstnavatel by se měl snažit vytvořit svým zaměstnancům příjemné pracovní prostředí a uklizený pracovní prostor je základem.

Vlastní zaměstnanec nebo externí spolupráce?

Máte tedy dvě možnosti. Můžete zaměstnat svojí vlastní paní ulizečku, které zaplatíte odpovídající měsíční mzdu  a k tomu navíc budete muset také zaplatit státu další odvody, které s tímto souvisí. Budete muset organizovat její práci a k tomu všemu zajišťovat dodávku materiálu jako jsou čistící prostředky, úklidové příslušenství a další hygienické příslušenství jako například toaletní papír nebo papírové utěrky.

Druhou možností je, najít si na tuto práci externího dodavatele, který za vás vše vyřídí a vy nebo vaši zaměstnanci se budete moci věnovat své práci naplno. Nemluvě o efektivitě, kterou tato spolupráce nabízí, ale také o ekonomičnosti. Externí spolupráce vyjde totiž často výhodněji, než kdybyste museli zaplatit vlastního zaměstnance.

úklid kanceláře

Odbornost

Stejně jako vaše firma je odborníkem v oboru, ve kterém podniká u úklidové firmy tomu není jinak. Již dlouhodově se věnují svému oboru, mají přehled o novinkách, kvalitních přístrojích, přípravcích a také vědí podle čeho vybírat kvalitní úklidové zaměstnance, který díky všem těmto prostředkům odvedou svoji práci kvalitně.

Další možnosti spolupráce

Jednou za čas je navíc zapotřebí větší než běžný úklid, který zahrnuje vynesení košů a úklid toalet. Pokud již spolupracujete s externí společností máte práci o něco jednodušší a můžete si o to jednodušeji přiobjednat další doplňkové služby.

Vyžadujte také komplexní služby. Kromě běžného denního úklidu můžete požádat o velký generální úklid, který zahrnuje například i mytí oken, čištění koberců, nebo dokonce voskování podlah.

Aktuálně

Proč zvolit externí úklidovou společnost 29.12.2017

Každý zaměstnavatel by se měl snažit vytvořit svým zaměstnancům příjemné pracovní prostředí a uklizený pracovní prostor je základem.

více zde
Klidné svátky vánoční a hodně pohody v roce 2018 20.12.2017

Děkujeme všem obchodním partnerům za spolupráci v uplynulém roce. David Plecitý

více zde
5 tajemství, jak na zažranou kobercovou špínu 12.07.2017

V tomto článku vám prozradíme tipy a triky, které vám pomůžou udržet vaši domácnost čistou.

více zde

Naši klienti