Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Již 25 let za Vás uklízíme

V únoru 1995 jsem se rozhod že začnu pracovat na vlasní pěst. Pořídil jsem si živnostenský list a začal žjišťovat kde by bylo potřeba neco uklidit. Byla to taková prukopničina jelikož v tu dobu nebylo běžné, aby vám doma někdo umyl okna nebo něco uklidil. Začalo to menšími úklidy především v domácnostech mytím oken a čištěním koberců, ale postupem času jak zakázky přicházely jsme začali pracovat i pro firmy. Za tu dobu jsme se posunuli od menších úklidů na úklid rozsáhlejších prostor a naší specializací se stalo voskování podlah speciálními polymerovými vosky. V dnešní době zajišťujeme víc ja 30 pravidelných úklidů kancelářskýc prostor, administrativních budov a u jednorázových úklidů máme víc jak tisíc zákazníků z řady firem i domácností.

Všem našim zákazníkům děkujeme za dosavadní spolupráci a doufáme že dalších dvacet pět let pro Vás budeme dělat kvalitní práci.

David Plecitý

Aktuálně

Končí zimní období a je potřeba podlahy vyčistit od solí. 05.03.2021

Po zimě jsou podlahy a koberce plné nečistot a solí je potřeba je důkladě strojově vyčistit.

více zde
Již 25 let za Vás uklízíme 12.02.2020

Před čtvrt stoletím jsem vstoupil do světa úklidu a stale mě to baví.

více zde
Montáž podlahy 10.07.2019

Pokud nemáte zkušenosti s lepením nebo pasováním dílců, chováním materiálu, nepravidelným půdorysem a kontrolou podkladu, investice do podlahářů Vám ušetří desítky tisíc za zničenou podlahu.

více zde

Naši klienti