Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Již 25 let za Vás uklízíme

V únoru 1995 jsem se rozhod že začnu pracovat na vlasní pěst. Pořídil jsem si živnostenský list a začal žjišťovat kde by bylo potřeba neco uklidit. Byla to taková prukopničina jelikož v tu dobu nebylo běžné, aby vám doma někdo umyl okna nebo něco uklidil. Začalo to menšími úklidy především v domácnostech mytím oken a čištěním koberců, ale postupem času jak zakázky přicházely jsme začali pracovat i pro firmy. Za tu dobu jsme se posunuli od menších úklidů na úklid rozsáhlejších prostor a naší specializací se stalo voskování podlah speciálními polymerovými vosky. V dnešní době zajišťujeme víc ja 30 pravidelných úklidů kancelářskýc prostor, administrativních budov a u jednorázových úklidů máme víc jak tisíc zákazníků z řady firem i domácností.

Všem našim zákazníkům děkujeme za dosavadní spolupráci a doufáme že dalších dvacet pět let pro Vás budeme dělat kvalitní práci.

David Plecitý

Aktuálně

Již 25 let za Vás uklízíme 12.02.2020

Před čtvrt stoletím jsem vstoupil do světa úklidu a stale mě to baví.

více zde
Montáž podlahy 10.07.2019

Pokud nemáte zkušenosti s lepením nebo pasováním dílců, chováním materiálu, nepravidelným půdorysem a kontrolou podkladu, investice do podlahářů Vám ušetří desítky tisíc za zničenou podlahu.

více zde
Strojové mytí podlah po rekonstrukci 31.05.2019

Všechny povrchy po rekonstrukci nebo stavbě jsou zbaveny prachu suchou cestou, a pokud to materiál umožní, pak i mokrou cestou.

více zde

Naši klienti