Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Čištění koberců

Čištění koberců a čalouvění pro firmy a domácnosti

Úklidová firma Plecitý provádí rychle a spolehlivě čištění koberců a čalounění v regionu Praha a okolí s dopravou zdarma.

O čištění koberců se vždy v naší úklidové firmě stará zkušený specialista, který vybere správný postup. Máme nejmodernější strojové vybavení. Umíme si poradit s různými druhy znečištění, ale i roztoči.

  • čištění koberců od 15 Kč/m2 dle znečištění
  • čištění čalounění (sedací soupravy od 800 Kč, židle od 40 Kč)

 

Čištění koberců Praha

 

K čištění koberců používáme v naší úklidové firmě špičkové extraktory Karcher a Nilfisk, při silném znečištění používáme extraktorové automaty s kartáči. Kromě domácností a kanceláří běžné velikosti zvládneme díky extraktorovým automatům čištění koberců také v rozsáhlých administrativních budovách, školících centrch, hotelích apod.

Zajišťujeme také důkladné čištění čalouněného nábytku, nejen sedacích souprav a židlí v interiérech domácností a kanceláří, ale i sedadel v interiérech autobusů a automobilů, na které se často při čištění zapomíná.

Naše ceny čištění koberců jsou velmi konkurenceschopné. Koberce čistíme od 15 Kč/m2, sedací soupravu zvládneme vyčistit od 800 Kč a židli dokonce už od 40 Kč. Cena závisí na velikosti a náročnosti zakázky. Rádi provedeme individuální nacenění. Koberec nebo čalounění přijedeme vyčistit jakýkoli den v týdnu bez příplatku, stačí napsat na dplecity@volny.cz nebo zavolat na telefon 602 332 178 a domluvit si termín čištění. Navíc v rámci Prahy neplatíte za dopravu, takže domluvená cena bude skutečně konečná. U firmy Plecitý Vás žádné háčky ani příplatky nečekají, jen kvalitní čištění koberců a čalounění za férovou cenu.

Koberce v domácnosti nebo kanceláři mají totiž oproti plovoucím podlahám či dlaždicím několik výhod. Kvalitní koberec vypadá lépe, skvěle izoluje teplo, je příjemný na dotek a přispívá k celkově komfortnímu dojmu z místnosti. Vyžaduje však daleko náročnější péči, a pokud neprovádíte pravidelné čištění koberců, může být dokonce zdrojem zdravotních rizik. Kromě zachytávání velkého množství prachu se totiž koberce a čalounění velmi rychle stávají „domovem“ pro nevítané hosty – roztoče a další hmyz, který se živí drobnými šupinkami kůže a dalšími nečistotami. Ti rozhodně k čistotě prostoru ani jeho zdravotní nezávadnosti nepřispívají. Mnoho lidí navíc trpí alergií na roztoče a kvůli roztočům a dalším nečistotám je trápí pálení očí nebo přerušovaný a neklidný spánek. Tyto se snaží potlačovat užíváním léků, i když lepším řešením je pravidelné a důkladné čištění koberců a čalounění.

Aktuálně

Typy podlah a jak se o ně ideálně starat 20.03.2019

Podlaha je vlastně tím největším kusem zařízení interiéru, který si vybíráte. Nejčastější chybou je, že podlahu vybíráme podle barvy a toho, jak se hodí do vysněného interiéru.

více zde
Podlahy vs. koberec 12.03.2019

​K nejdůležitějším faktorům podlahových krytin patří výběr materiálu, jeho kvalita, odolnost, bezpečnost, ale také nenáročnost nebo náročnost údržby. Každá místnost má své specifické vlastnosti a náročnost užívání.

více zde
Pravidelné kancelářské úklidy. Jak jsou důležité? 27.02.2019

Pravidelné velké kancelářské úklidy jsou často podceňovány. Kanceláře jsou sdílené plochy. Bakterie tak mají velice jednoduché dostat se z místa na místo nebo z člověka na člověka.

více zde

Naši klienti