Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Čištění koberců

Čištění koberců a čalouvění pro firmy a domácnosti

Úklidová firma Plecitý provádí rychle a spolehlivě čištění koberců a čalounění v regionu Praha a okolí s dopravou zdarma.

O čištění koberců se vždy v naší úklidové firmě stará zkušený specialista, který vybere správný postup. Máme nejmodernější strojové vybavení. Umíme si poradit s různými druhy znečištění, ale i roztoči.

  • čištění koberců od 15 Kč/m2 dle znečištění
  • čištění čalounění (sedací soupravy od 800 Kč, židle od 40 Kč)

 

Čištění koberců Praha

 

K čištění koberců používáme v naší úklidové firmě špičkové extraktory Karcher a Nilfisk, při silném znečištění používáme extraktorové automaty s kartáči. Kromě domácností a kanceláří běžné velikosti zvládneme díky extraktorovým automatům čištění koberců také v rozsáhlých administrativních budovách, školících centrch, hotelích apod.

Zajišťujeme také důkladné čištění čalouněného nábytku, nejen sedacích souprav a židlí v interiérech domácností a kanceláří, ale i sedadel v interiérech autobusů a automobilů, na které se často při čištění zapomíná.

Naše ceny čištění koberců jsou velmi konkurenceschopné. Koberce čistíme od 15 Kč/m2, sedací soupravu zvládneme vyčistit od 800 Kč a židli dokonce už od 40 Kč. Cena závisí na velikosti a náročnosti zakázky. Rádi provedeme individuální nacenění. Koberec nebo čalounění přijedeme vyčistit jakýkoli den v týdnu bez příplatku, stačí napsat na dplecity@volny.cz nebo zavolat na telefon 602 332 178 a domluvit si termín čištění. Navíc v rámci Prahy neplatíte za dopravu, takže domluvená cena bude skutečně konečná. U firmy Plecitý Vás žádné háčky ani příplatky nečekají, jen kvalitní čištění koberců a čalounění za férovou cenu.

Koberce v domácnosti nebo kanceláři mají totiž oproti plovoucím podlahám či dlaždicím několik výhod. Kvalitní koberec vypadá lépe, skvěle izoluje teplo, je příjemný na dotek a přispívá k celkově komfortnímu dojmu z místnosti. Vyžaduje však daleko náročnější péči, a pokud neprovádíte pravidelné čištění koberců, může být dokonce zdrojem zdravotních rizik. Kromě zachytávání velkého množství prachu se totiž koberce a čalounění velmi rychle stávají „domovem“ pro nevítané hosty – roztoče a další hmyz, který se živí drobnými šupinkami kůže a dalšími nečistotami. Ti rozhodně k čistotě prostoru ani jeho zdravotní nezávadnosti nepřispívají. Mnoho lidí navíc trpí alergií na roztoče a kvůli roztočům a dalším nečistotám je trápí pálení očí nebo přerušovaný a neklidný spánek. Tyto se snaží potlačovat užíváním léků, i když lepším řešením je pravidelné a důkladné čištění koberců a čalounění.

Aktuálně

Již 25 let za Vás uklízíme 12.02.2020

Před čtvrt stoletím jsem vstoupil do světa úklidu a stale mě to baví.

více zde
Montáž podlahy 10.07.2019

Pokud nemáte zkušenosti s lepením nebo pasováním dílců, chováním materiálu, nepravidelným půdorysem a kontrolou podkladu, investice do podlahářů Vám ušetří desítky tisíc za zničenou podlahu.

více zde
Strojové mytí podlah po rekonstrukci 31.05.2019

Všechny povrchy po rekonstrukci nebo stavbě jsou zbaveny prachu suchou cestou, a pokud to materiál umožní, pak i mokrou cestou.

více zde

Naši klienti