Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Další úklidové služby

Úklidy pro firmy, ale i domácnosti v Praze a okolí

Naše firma provádí kromě pravidelných úklidů spolehlivě také generální úklid. Na rozdíl od pravidelného úklidu poskytujeme tyto úklidové služby nejen v kancelářích a administrativních budovách, ale také v domech a bytech. Firma Úklid Plecitý není na trhu žádným nováčkem a vlastní výkonné čisticí automaty a extraktory, takže si poradíme i s velkými zakázkami. Zároveň se nám daří ve výběrových řízeních veřejného sektoru, mezi zákazníky našeho úklidu na jednorázový úklid patří například sociální služby městských částí Praha 9, Praha 11 a Praha 15. Zákazníci si naše úklidové práce vždy chválí.

V oblasti jednorázového a generálního úklidu nabízíme tyto práce:

Mytí oken

Mytí oken provádíme účinnými, ale šetrnými čisticími prostředky za ceny od 15 Kč/m2.  K mytí oken si můžete přiobjednat také mytí žaluzií cena od 10 Kč/ m2. Myjeme i výlohy již od 12 Kč / m2.

Čištění koberců

K čištění koberců nám slouží značkové extraktory Kärcher a Nilfisk, s větším znečištěním si poradí speciální kartáčové stroje. Čištění koberců je pro celkovou čistotu velmi důležité, protože koberce v sobě dlouhodobě vážou obrovské množství prachu a zdraví škodlivých roztočů. Cena čištění koberců je velmi individuální, ale začíná od 15 Kč / m2

Generální úklid

Potřebujete opravdu pečlivý generální úklid a nechcete ztrácet čas a síly? Obraťte se na nás. Součástí generálního úklidu je obvykle i mytí oken a čištění koberců.

Do jednorázového či generálního úklidu patří také strojové mytí podlah a voskování podlah, které najdete v samostatné sekci péče o podlahy.

Aktuálně

Impregnace podlah 15.05.2019

Impregnace podlah či nová podlaha může zlepšit vzhled každé místnosti. Chcete-li, aby Vaše podlaha byla čistá, je nutné pravidelně Vaši podlahu udržovat a impregnovat.

více zde
Voskování podlah 25.04.2019

Voskování podlah je jedním z úkonů péče o podlahu. Voskování je vhodné na podlahy z PVC, marmoleum, lakované parkety, přírodní kámen a další druhy měkkých a tvrdých podlah.

více zde
Strojové mytí podlah 23.04.2019

Veliké plochy garáží, nákupních center, marketů a podobných provozů, si žádají odborný servis a úklidovou firmu. Dokážete si představit mytí podlahy v obrovském nákupním centru mopem?

více zde

Naši klienti