Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Další úklidové služby

Úklidy pro firmy, ale i domácnosti v Praze a okolí

Naše firma provádí kromě pravidelných úklidů spolehlivě také generální úklid. Na rozdíl od pravidelného úklidu poskytujeme tyto úklidové služby nejen v kancelářích a administrativních budovách, ale také v domech a bytech. Firma Úklid Plecitý není na trhu žádným nováčkem a vlastní výkonné čisticí automaty a extraktory, takže si poradíme i s velkými zakázkami. Zároveň se nám daří ve výběrových řízeních veřejného sektoru, mezi zákazníky našeho úklidu na jednorázový úklid patří například sociální služby městských částí Praha 9, Praha 11 a Praha 15. Zákazníci si naše úklidové práce vždy chválí.

V oblasti jednorázového a generálního úklidu nabízíme tyto práce:

Mytí oken

Mytí oken provádíme účinnými, ale šetrnými čisticími prostředky za ceny od 15 Kč/m2.  K mytí oken si můžete přiobjednat také mytí žaluzií cena od 10 Kč/ m2. Myjeme i výlohy již od 12 Kč / m2.

Čištění koberců

K čištění koberců nám slouží značkové extraktory Kärcher a Nilfisk, s větším znečištěním si poradí speciální kartáčové stroje. Čištění koberců je pro celkovou čistotu velmi důležité, protože koberce v sobě dlouhodobě vážou obrovské množství prachu a zdraví škodlivých roztočů. Cena čištění koberců je velmi individuální, ale začíná od 15 Kč / m2

Generální úklid

Potřebujete opravdu pečlivý generální úklid a nechcete ztrácet čas a síly? Obraťte se na nás. Součástí generálního úklidu je obvykle i mytí oken a čištění koberců.

Do jednorázového či generálního úklidu patří také strojové mytí podlah a voskování podlah, které najdete v samostatné sekci péče o podlahy.

Aktuálně

Typy podlah a jak se o ně ideálně starat 20.03.2019

Podlaha je vlastně tím největším kusem zařízení interiéru, který si vybíráte. Nejčastější chybou je, že podlahu vybíráme podle barvy a toho, jak se hodí do vysněného interiéru.

více zde
Podlahy vs. koberec 12.03.2019

​K nejdůležitějším faktorům podlahových krytin patří výběr materiálu, jeho kvalita, odolnost, bezpečnost, ale také nenáročnost nebo náročnost údržby. Každá místnost má své specifické vlastnosti a náročnost užívání.

více zde
Pravidelné kancelářské úklidy. Jak jsou důležité? 27.02.2019

Pravidelné velké kancelářské úklidy jsou často podceňovány. Kanceláře jsou sdílené plochy. Bakterie tak mají velice jednoduché dostat se z místa na místo nebo z člověka na člověka.

více zde

Naši klienti