Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Další úklidové služby

Úklidy pro firmy, ale i domácnosti v Praze a okolí

Naše firma provádí kromě pravidelných úklidů spolehlivě také generální úklid. Na rozdíl od pravidelného úklidu poskytujeme tyto úklidové služby nejen v kancelářích a administrativních budovách, ale také v domech a bytech. Firma Úklid Plecitý není na trhu žádným nováčkem a vlastní výkonné čisticí automaty a extraktory, takže si poradíme i s velkými zakázkami. Zároveň se nám daří ve výběrových řízeních veřejného sektoru, mezi zákazníky našeho úklidu na jednorázový úklid patří například sociální služby městských částí Praha 9, Praha 11 a Praha 15. Zákazníci si naše úklidové práce vždy chválí.

V oblasti jednorázového a generálního úklidu nabízíme tyto práce:

Mytí oken

Mytí oken provádíme účinnými, ale šetrnými čisticími prostředky za ceny od 15 Kč/m2.  K mytí oken si můžete přiobjednat také mytí žaluzií cena od 10 Kč/ m2. Myjeme i výlohy již od 12 Kč / m2.

Čištění koberců

K čištění koberců nám slouží značkové extraktory Kärcher a Nilfisk, s větším znečištěním si poradí speciální kartáčové stroje. Čištění koberců je pro celkovou čistotu velmi důležité, protože koberce v sobě dlouhodobě vážou obrovské množství prachu a zdraví škodlivých roztočů. Cena čištění koberců je velmi individuální, ale začíná od 15 Kč / m2

Generální úklid

Potřebujete opravdu pečlivý generální úklid a nechcete ztrácet čas a síly? Obraťte se na nás. Součástí generálního úklidu je obvykle i mytí oken a čištění koberců.

Do jednorázového či generálního úklidu patří také strojové mytí podlah a voskování podlah, které najdete v samostatné sekci péče o podlahy.

Aktuálně

Již 25 let za Vás uklízíme 12.02.2020

Před čtvrt stoletím jsem vstoupil do světa úklidu a stale mě to baví.

více zde
Montáž podlahy 10.07.2019

Pokud nemáte zkušenosti s lepením nebo pasováním dílců, chováním materiálu, nepravidelným půdorysem a kontrolou podkladu, investice do podlahářů Vám ušetří desítky tisíc za zničenou podlahu.

více zde
Strojové mytí podlah po rekonstrukci 31.05.2019

Všechny povrchy po rekonstrukci nebo stavbě jsou zbaveny prachu suchou cestou, a pokud to materiál umožní, pak i mokrou cestou.

více zde

Naši klienti