Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

David Plecitý – úklidové služby v Praze

Úklid Praha

Rádi pro Vás zajistíme úklidové práce v Praze a Středočeském kraji. Na trhu fungujeme spolehlivě od roku 1995 a máme mnoho spokojených zákazníků pro pravidelný úklid, úklid administrativních budov i úklid kanceláří. Pravidelné úklidy provádíme pro společnosti Esselte, Marketing Media Services a další.

Na kvalitu našeho generálního úklidu se spoléhá například English College in Prague nebo Základní škola Bítovská Praha 4.

Kromě pravidelného a generálního úklidu se specializujeme na voskování podlah. Používáme ty nejkvalitnější vosky značek KIEHL a TASK, takže Vaše podlaha bude vypadat stejně krásně, jako by prošla náročnou renovací. Nabízíme také strojové mytí podlah.

Chápeme, že Váš čas je vzácný a ne vždy je pro úklid vhodná doba. Proto veškeré práce provádíme 7 dní v týdnu dle potřeby zákazníka bez cenového navýšení. Nemusíte se bát ani žádných skrytých poplatků. Doprava pro úklid v Praze je zdarma.

Ceny našich úklidových služeb jsou velmi výhodné, aniž by utrpěla kvalita. Díky našim dlouholetým zkušenostem a profesionální čisticí technice nám totiž čištění velkých ploch zabere méně času než konkurenčním firmám. Samozřejmostí je pojištění zodpovědnosti za škody. Kromě úklidu Vám prostřednictvím naší sítě osvědčených dodavatelů rádi zajistíme také instalatérské, podlahářské, malířské a jiné související práce.

Aktuálně

Strojové mytí podlah 23.04.2019

Veliké plochy garáží, nákupních center, marketů a podobných provozů, si žádají odborný servis a úklidovou firmu. Dokážete si představit mytí podlahy v obrovském nákupním centru mopem?

více zde
Typy podlah a jak se o ně ideálně starat 20.03.2019

Podlaha je vlastně tím největším kusem zařízení interiéru, který si vybíráte. Nejčastější chybou je, že podlahu vybíráme podle barvy a toho, jak se hodí do vysněného interiéru.

více zde
Podlahy vs. koberec 12.03.2019

​K nejdůležitějším faktorům podlahových krytin patří výběr materiálu, jeho kvalita, odolnost, bezpečnost, ale také nenáročnost nebo náročnost údržby. Každá místnost má své specifické vlastnosti a náročnost užívání.

více zde

Naši klienti