Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Generální úklid

Úklid Plecitý si poradí prakticky s každým prostorem, od bytu v panelovém domě, přes kancelář, až po velké výrobní haly.

Boj s prachem a nečistotami nikdy nekončí a ne všechno čištění lze provádět v rámci pravidelného úklidu. Proto je čas od času v každém prostoru nutné udělat generální úklid například po stavbě, rekonstrukci nebo malování. Nezáleží ani na tom, zda potřebujete úklid v Praze či v jejím okolí, rádi za Vámi přijedeme zdarma.

Vyčístíme Vám interiér od stropu až po podlahu

Na všechny pravidelné i generální úklidy používáme značkové stroje Nilfisk a Kärcher, kterým neuteče žádná špína. Čištění koberců, strojové mytí podlah nebo mytí oken a praní záclon doplňujeme o prověřené profesionální čisticí prostředky s vysokou účinností a minimálním dopadem na životní prostředí.

Cena generálního úklidu od 27 Kč/m2

Cenu generálního úklidu s Vámi vždy domluvíme individuálně jelikož ho ovlivňuje mnoho faktorů. Rádi se předem přijedeme podívat na prostor, který kde budeme úklid provádět, abychom mohli kalkulaci provést co nejpřesněji. Mnoho let zkušeností a vysoká produktivita práce Vám zajistí zajímavou cenu za úklid, aniž by utrpěla kvalita. Při dlouhodobější spolupráci navíc získáte další slevy a výhody.

Pamatujte, že generální úklid domácnosti nemusíte provádět dlouhé hodiny sami. Úklid je nejvíce potřeba, právě když na něj máte nejméně času a energie. Byt chcete mít čistý před Vánoci, když se blíží Velikonoce, nebo poté, kdy u Vás proběhla náročná rekonstrukce či malování. Pokud Vám zabere důkladný úklid bytu či domu celý den nebo dokonce víkend, můžete si být jisti, že naše úklidová firma ho díky dvacetileté praxi a pokročilé technice zvládne za pouhých několik hodin. Vy budete moci místo namáhavé práce odpočívat nebo se věnovat svým koníčkům.

Máte zájem o generální úklid a hledáte firmu, která nabízí daleko více než nízkou cenu? Na nás se můžete spolehnout. Staňte se klienty Úklidu Plecitý, budete v dobré společnosti firem, jako je Radio City nebo English College in Prague. Stačí vyplnit kontaktní formulář během jednoho dne se Vám ozveme a domluvíme vše potřebné.

Samozřejmě jsme pojištěni proti škodě vzniklé při úklidu až do výše 5 milionů korun, takže se nemusíte ničeho obávat.

Aktuálně

Impregnace podlah 15.05.2019

Impregnace podlah či nová podlaha může zlepšit vzhled každé místnosti. Chcete-li, aby Vaše podlaha byla čistá, je nutné pravidelně Vaši podlahu udržovat a impregnovat.

více zde
Voskování podlah 25.04.2019

Voskování podlah je jedním z úkonů péče o podlahu. Voskování je vhodné na podlahy z PVC, marmoleum, lakované parkety, přírodní kámen a další druhy měkkých a tvrdých podlah.

více zde
Strojové mytí podlah 23.04.2019

Veliké plochy garáží, nákupních center, marketů a podobných provozů, si žádají odborný servis a úklidovou firmu. Dokážete si představit mytí podlahy v obrovském nákupním centru mopem?

více zde

Naši klienti