Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Mytí oken

Mytí oken pro firmy i domácnosti

Naše úklidová firma zajišťuje rychlé a kvalitní mytí oken v regionu Praha a okolí doprava zdarma. Mytí oken můžeme provádět i v rámci pravidelného úklidu či generálního úklidu.

 Myjeme okna šroubovací i nešroubovací, prosklené stěny, výkladní skříně obchodů, vnitřní prosklené přepážky včetně rámů, žaluzií, parapetů a praní záclon.

  • Standardní mytí oken od 15 Kč/mokna šroubovací od 20 Kč/m2
  • Mytí výloh a prosklených přepážek  od 12 Kč/m2
  • Mytí horizontálních žaluzií od 10 Kč/m2

 Při plochách nad 500 m2 sleva 15 %

Příliš velkým soustem pro nás není ani mytí oken v rozsáhlých kancelářských prostorácha nebo zdravotnických zařízeních. Pro mytí oken disponujeme i výškovou plošinou nebo horolezci, takže bez problémů zvládneme i mytí prosklených stěn ve špatně přístupných místech.

Kromě mytí oken zajišťujeme také čištění horizontálních žaluzií, kde se kvůli velké celkové ploše žeber během používání usazuje mnoho nečistot a je téměř nemožné je bez správné techniky vyčistit.

Ceny mytí oken jsou velmi příznivé, díky našim zkušenostem s úklidem a mytím můžeme nabídnout cenu již od 15 Kč/m2. Mytí výloh nabízíme dokonce ještě levněji, od 12 Kč / m2. Horizontální žaluzie čistíme od 10 Kč/m2. Zdarma provedeme individuální nacenění s přihlédnutím k velikosti zakázky a charakteru objektu. Ceny mytí oken již zahrnují čisticí a hygienické přípravky. Flexibilita u nás není jen prázdnou marketingovou frází, protože mytí oken můžeme provést každý den v týdnu bez příplatku. Navíc v rámci Prahy neplatíte za dopravu.

I když se podlaha leskne čistotou a čerstvou vrstvou vosku, koberec je čerstvě vysátý, čalounění vypadá jako nové a na policích není ani smítko, nemusí být výsledný dojem dokonalý. Úklid totiž není kompletní bez mytí oken. Špinavá okna plná šmouh a nečistot nepůsobí dobře v domácnosti ani v kanceláři. Obchodní jednání ve špinavém a zanedbaném prostředí vašemu obchodování jistě neprospěje.

Ještě patrnější je přínos mytí oken ve velkých výrobních halách a kancelářských prostorech typu open-space. Velmi špinavá okna totiž propouštějí o 10 % méně světla, než okna po mytí. To zvyšuje náklady na svícení (zvláště na podzim a v zimě) a také zhoršuje výkon i celkový pocit zaměstnanců. Přirozený sluneční svit je totiž umělým světlem nahraditelný jen částečně. Na mytí oken se proto dívejte nejen jako na náklad, ale i jako na investici a několikrát ročně doplňte naše pravidelné úklidové služby právě i o mytí oken.

Aktuálně

Již 25 let za Vás uklízíme 12.02.2020

Před čtvrt stoletím jsem vstoupil do světa úklidu a stale mě to baví.

více zde
Montáž podlahy 10.07.2019

Pokud nemáte zkušenosti s lepením nebo pasováním dílců, chováním materiálu, nepravidelným půdorysem a kontrolou podkladu, investice do podlahářů Vám ušetří desítky tisíc za zničenou podlahu.

více zde
Strojové mytí podlah po rekonstrukci 31.05.2019

Všechny povrchy po rekonstrukci nebo stavbě jsou zbaveny prachu suchou cestou, a pokud to materiál umožní, pak i mokrou cestou.

více zde

Naši klienti