Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Mytí oken

Mytí oken pro firmy i domácnosti

Naše úklidová firma zajišťuje rychlé a kvalitní mytí oken v regionu Praha a okolí doprava zdarma. Mytí oken můžeme provádět i v rámci pravidelného úklidu či generálního úklidu.

 Myjeme okna šroubovací i nešroubovací, prosklené stěny, výkladní skříně obchodů, vnitřní prosklené přepážky včetně rámů, žaluzií, parapetů a praní záclon.

  • Standardní mytí oken od 15 Kč/mokna šroubovací od 20 Kč/m2
  • Mytí výloh a prosklených přepážek  od 12 Kč/m2
  • Mytí horizontálních žaluzií od 10 Kč/m2

 Při plochách nad 500 m2 sleva 15 %

Příliš velkým soustem pro nás není ani mytí oken v rozsáhlých kancelářských prostorácha nebo zdravotnických zařízeních. Pro mytí oken disponujeme i výškovou plošinou nebo horolezci, takže bez problémů zvládneme i mytí prosklených stěn ve špatně přístupných místech.

Kromě mytí oken zajišťujeme také čištění horizontálních žaluzií, kde se kvůli velké celkové ploše žeber během používání usazuje mnoho nečistot a je téměř nemožné je bez správné techniky vyčistit.

Ceny mytí oken jsou velmi příznivé, díky našim zkušenostem s úklidem a mytím můžeme nabídnout cenu již od 15 Kč/m2. Mytí výloh nabízíme dokonce ještě levněji, od 12 Kč / m2. Horizontální žaluzie čistíme od 10 Kč/m2. Zdarma provedeme individuální nacenění s přihlédnutím k velikosti zakázky a charakteru objektu. Ceny mytí oken již zahrnují čisticí a hygienické přípravky. Flexibilita u nás není jen prázdnou marketingovou frází, protože mytí oken můžeme provést každý den v týdnu bez příplatku. Navíc v rámci Prahy neplatíte za dopravu.

I když se podlaha leskne čistotou a čerstvou vrstvou vosku, koberec je čerstvě vysátý, čalounění vypadá jako nové a na policích není ani smítko, nemusí být výsledný dojem dokonalý. Úklid totiž není kompletní bez mytí oken. Špinavá okna plná šmouh a nečistot nepůsobí dobře v domácnosti ani v kanceláři. Obchodní jednání ve špinavém a zanedbaném prostředí vašemu obchodování jistě neprospěje.

Ještě patrnější je přínos mytí oken ve velkých výrobních halách a kancelářských prostorech typu open-space. Velmi špinavá okna totiž propouštějí o 10 % méně světla, než okna po mytí. To zvyšuje náklady na svícení (zvláště na podzim a v zimě) a také zhoršuje výkon i celkový pocit zaměstnanců. Přirozený sluneční svit je totiž umělým světlem nahraditelný jen částečně. Na mytí oken se proto dívejte nejen jako na náklad, ale i jako na investici a několikrát ročně doplňte naše pravidelné úklidové služby právě i o mytí oken.

Aktuálně

Strojové mytí podlah 23.04.2019

Veliké plochy garáží, nákupních center, marketů a podobných provozů, si žádají odborný servis a úklidovou firmu. Dokážete si představit mytí podlahy v obrovském nákupním centru mopem?

více zde
Typy podlah a jak se o ně ideálně starat 20.03.2019

Podlaha je vlastně tím největším kusem zařízení interiéru, který si vybíráte. Nejčastější chybou je, že podlahu vybíráme podle barvy a toho, jak se hodí do vysněného interiéru.

více zde
Podlahy vs. koberec 12.03.2019

​K nejdůležitějším faktorům podlahových krytin patří výběr materiálu, jeho kvalita, odolnost, bezpečnost, ale také nenáročnost nebo náročnost údržby. Každá místnost má své specifické vlastnosti a náročnost užívání.

více zde

Naši klienti