Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

O úklidové firmě Plecitý

Úklid Praha

Vítáme Vás na webové stránce firmy David Plecitý – úklidová firma Praha. Rádi Vám zajistíme kompletní úklidové služby v Praze a okolí. Na trhu fungujeme spolehlivě již od roku 1995 a máme mnoho spokojených zákazníků pro pravidelný úklid, úklid bytových domů i úklid kanceláří. Mezi naše pravidelné zákazníky našeho úklidu patří například firmy MMS, Esselte, Trask Solutions  a Radio City, ale také sociální služby pro městské části Praha 9, 11 a 15 nebo Základní Školy a Mateřské Školy.

Naše úklidové služby jsou určeny právnickým, fyzickým, ale i soukromým osobám. Nabízíme pravidelné úklidy nejen bytových domů a kanceláří, disponujeme vybavením pro úklid rozsáhlejších administrativních budov a zdravotnických zařízení. U pravidelných úklidů zajišťujeme kompletní servis včetně zajištění čisticích prostředků a hygienických potřeb.

Také jednorázové úklidové služby provádíme profesionální technikou za pomocí moderních technologií. Na čištění koberců používáme špičkové extraktory Karcher a Nilfisk. Kromě koberců čistíme také čalouněný nábytek. Větší podlahové plochy nejprve zameteme nebo vysajeme, abychom je zbavili nejhrubších nečistot, a následně je čistíme automaty a jednokotoučovými stroji. Po vyčištění podlahu můžeme na přání zákazníka ošetřit kvalitním polymerovým voskem, na plovoucí podlahy aplikujeme ošetřující přípravek Polish. Péče o podlahy

Paletu našich úklidových služeb doplňuje mytí oken včetně rámů, mytí výkladních skříní a také rozsáhlých prosklených ploch z vysokozdvižných plošin. Provádíme i čištění horizontálních  žaluzií.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme anebo k Vám zajedeme a bezplatně vytvoříme cenovou kalkulaci.

Ceny našich úklidových služeb Vás příjemně překvapí, pohybují se pod cenovou hladinou naší konkurence. Díky našim dlouholetým zkušenostem a profesionální čisticí technice nám totiž čištění velkých ploch zabere méně času než konkurenčním firmám. Součástí ceny už jsou i veškeré úklidové a čisticí prostředky. Samozřejmě jsme pojištěni proti škodám, takže se nmusíte obávat žádné neočekávané události při úklidu.

Aktuálně

Končí zimní období a je potřeba podlahy vyčistit od solí. 05.03.2021

Po zimě jsou podlahy a koberce plné nečistot a solí je potřeba je důkladě strojově vyčistit.

více zde
Již 25 let za Vás uklízíme 12.02.2020

Před čtvrt stoletím jsem vstoupil do světa úklidu a stale mě to baví.

více zde
Montáž podlahy 10.07.2019

Pokud nemáte zkušenosti s lepením nebo pasováním dílců, chováním materiálu, nepravidelným půdorysem a kontrolou podkladu, investice do podlahářů Vám ušetří desítky tisíc za zničenou podlahu.

více zde

Naši klienti