Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

O úklidové firmě Plecitý

Úklid Praha

Vítáme Vás na webové stránce firmy David Plecitý – úklidová firma Praha. Rádi Vám zajistíme kompletní úklidové služby v Praze a okolí. Na trhu fungujeme spolehlivě již od roku 1995 a máme mnoho spokojených zákazníků pro pravidelný úklid, úklid bytových domů i úklid kanceláří. Mezi naše pravidelné zákazníky našeho úklidu patří například firmy MMS, Esselte, Trask Solutions  a Radio City, ale také sociální služby pro městské části Praha 9, 11 a 15 nebo Základní Školu Bítovská.

Naše úklidové služby jsou určeny právnickým, fyzickým, ale i soukromým osobám. Nabízíme pravidelné úklidy nejen bytových domů a kanceláří, disponujeme vybavením pro úklid rozsáhlejších administrativních budov a zdravotnických zařízení. U pravidelných úklidů zajišťujeme kompletní servis včetně zajištění čisticích prostředků a hygienických potřeb.

Také jednorázové úklidové služby provádíme profesionální technikou za pomocí moderních technologií. Na čištění koberců používáme špičkové extraktory Karcher a Nilfisk. Kromě koberců čistíme také čalouněný nábytek. Větší podlahové plochy nejprve zameteme nebo vysajeme, abychom je zbavili nejhrubších nečistot, a následně je čistíme automaty a jednokotoučovými stroji. Po vyčištění podlahu můžeme na přání zákazníka ošetřit kvalitním polymerovým voskem, na plovoucí podlahy aplikujeme ošetřující přípravek Polish. Péče o podlahy

Paletu našich úklidových služeb doplňuje mytí oken včetně rámů, mytí výkladních skříní a také rozsáhlých prosklených ploch z vysokozdvižných plošin. Provádíme i čištění horizontálních  žaluzií.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme anebo k Vám zajedeme a bezplatně vytvoříme cenovou kalkulaci.

Ceny našich úklidových služeb Vás příjemně překvapí, pohybují se pod cenovou hladinou naší konkurence. Díky našim dlouholetým zkušenostem a profesionální čisticí technice nám totiž čištění velkých ploch zabere méně času než konkurenčním firmám. Součástí ceny už jsou i veškeré úklidové a čisticí prostředky. Samozřejmě jsme pojištěni proti škodám, takže se nmusíte obávat žádné neočekávané události při úklidu.

Aktuálně

Proč zvolit externí úklidovou společnost 29.12.2017

Každý zaměstnavatel by se měl snažit vytvořit svým zaměstnancům příjemné pracovní prostředí a uklizený pracovní prostor je základem.

více zde
Klidné svátky vánoční a hodně pohody v roce 2018 20.12.2017

Děkujeme všem obchodním partnerům za spolupráci v uplynulém roce. David Plecitý

více zde
5 tajemství, jak na zažranou kobercovou špínu 12.07.2017

V tomto článku vám prozradíme tipy a triky, které vám pomůžou udržet vaši domácnost čistou.

více zde

Naši klienti