Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

O úklidové firmě Plecitý

Úklid Praha

Vítáme Vás na webové stránce firmy David Plecitý – úklidová firma Praha. Rádi Vám zajistíme kompletní úklidové služby v Praze a okolí. Na trhu fungujeme spolehlivě již od roku 1995 a máme mnoho spokojených zákazníků pro pravidelný úklid, úklid bytových domů i úklid kanceláří. Mezi naše pravidelné zákazníky našeho úklidu patří například firmy MMS, Esselte, Trask Solutions  a Radio City, ale také sociální služby pro městské části Praha 9, 11 a 15 nebo Základní Školy a Mateřské Školy.

Naše úklidové služby jsou určeny právnickým, fyzickým, ale i soukromým osobám. Nabízíme pravidelné úklidy nejen bytových domů a kanceláří, disponujeme vybavením pro úklid rozsáhlejších administrativních budov a zdravotnických zařízení. U pravidelných úklidů zajišťujeme kompletní servis včetně zajištění čisticích prostředků a hygienických potřeb.

Také jednorázové úklidové služby provádíme profesionální technikou za pomocí moderních technologií. Na čištění koberců používáme špičkové extraktory Karcher a Nilfisk. Kromě koberců čistíme také čalouněný nábytek. Větší podlahové plochy nejprve zameteme nebo vysajeme, abychom je zbavili nejhrubších nečistot, a následně je čistíme automaty a jednokotoučovými stroji. Po vyčištění podlahu můžeme na přání zákazníka ošetřit kvalitním polymerovým voskem, na plovoucí podlahy aplikujeme ošetřující přípravek Polish. Péče o podlahy

Paletu našich úklidových služeb doplňuje mytí oken včetně rámů, mytí výkladních skříní a také rozsáhlých prosklených ploch z vysokozdvižných plošin. Provádíme i čištění horizontálních  žaluzií.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme anebo k Vám zajedeme a bezplatně vytvoříme cenovou kalkulaci.

Ceny našich úklidových služeb Vás příjemně překvapí, pohybují se pod cenovou hladinou naší konkurence. Díky našim dlouholetým zkušenostem a profesionální čisticí technice nám totiž čištění velkých ploch zabere méně času než konkurenčním firmám. Součástí ceny už jsou i veškeré úklidové a čisticí prostředky. Samozřejmě jsme pojištěni proti škodám, takže se nmusíte obávat žádné neočekávané události při úklidu.

Aktuálně

Montáž podlahy 10.07.2019

Pokud nemáte zkušenosti s lepením nebo pasováním dílců, chováním materiálu, nepravidelným půdorysem a kontrolou podkladu, investice do podlahářů Vám ušetří desítky tisíc za zničenou podlahu.

více zde
Strojové mytí podlah po rekonstrukci 31.05.2019

Všechny povrchy po rekonstrukci nebo stavbě jsou zbaveny prachu suchou cestou, a pokud to materiál umožní, pak i mokrou cestou.

více zde
Impregnace podlah 15.05.2019

Impregnace podlah či nová podlaha může zlepšit vzhled každé místnosti. Chcete-li, aby Vaše podlaha byla čistá, je nutné pravidelně Vaši podlahu udržovat a impregnovat.

více zde

Naši klienti