Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Péče o podlahy

Z širokého spektra úklidových služeb se specializujeme na péči o podlahy, protože z našich zkušeností víme, že právě podlahy bývají často neprávem zanedbávány a zbytečně chátrají. Stovky až tisíce podrážek, které po podlahách v namáhaných místech denně chodí, dávají každé podlaze zabrat. Na podlaze se sice nečistoty usazují v menší míře než na koberci, ale postupem času se chytí a zašlapou i na podlaze. Proto potřebují podlahy pravidelnou péči.

Péče o pevné podlahy se skládá za dvou základních fází:

Strojové mytí podlah

Nejdříve je potřeba podlahu zbavit nečistot. Méně rozsáhlé plochy myjeme jednokotoučovými stroji, na větší plochu nasazujeme automaty renomované značky Kärcher. Strojové mytí podlah se nejvíce hodí tam, kde je důležitá bezpečnost, například ve výrobních halách či garážích. V některých prostorech je navíc zásadní i estetický dojem návštěvníků, to se týká třeba restaurací nebo autosalonů.

Voskování podlah

Po mytí podlahy je třeba nanést polymerový vosk. Ten podlahu chrání před nečistotami, snižuje její kluzkost a zlepšuje vzhled podlahy. Používáme pečlivě vybrané značkové vosky značek KIEHL a TASKI a ceny za voskování podlah začínají už na 50 korun za m2

Pokud i Vaše podlaha potřebuje důkladnou péči, neváhejte se na obrátit přímo na Davida Plecitého na telefonu 602 332 178 nebo přes kontaktní formulář. Péče o podlahy nás baví a zároveň děláme vše proto, abyste byli s našimi úklidovými službami spokojeni.

 

Aktuálně

Strojové mytí podlah 23.04.2019

Veliké plochy garáží, nákupních center, marketů a podobných provozů, si žádají odborný servis a úklidovou firmu. Dokážete si představit mytí podlahy v obrovském nákupním centru mopem?

více zde
Typy podlah a jak se o ně ideálně starat 20.03.2019

Podlaha je vlastně tím největším kusem zařízení interiéru, který si vybíráte. Nejčastější chybou je, že podlahu vybíráme podle barvy a toho, jak se hodí do vysněného interiéru.

více zde
Podlahy vs. koberec 12.03.2019

​K nejdůležitějším faktorům podlahových krytin patří výběr materiálu, jeho kvalita, odolnost, bezpečnost, ale také nenáročnost nebo náročnost údržby. Každá místnost má své specifické vlastnosti a náročnost užívání.

více zde

Naši klienti