Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Péče o podlahy

Z širokého spektra úklidových služeb se specializujeme na péči o podlahy, protože z našich zkušeností víme, že právě podlahy bývají často neprávem zanedbávány a zbytečně chátrají. Stovky až tisíce podrážek, které po podlahách v namáhaných místech denně chodí, dávají každé podlaze zabrat. Na podlaze se sice nečistoty usazují v menší míře než na koberci, ale postupem času se chytí a zašlapou i na podlaze. Proto potřebují podlahy pravidelnou péči.

Péče o pevné podlahy se skládá za dvou základních fází:

Strojové mytí podlah

Nejdříve je potřeba podlahu zbavit nečistot. Méně rozsáhlé plochy myjeme jednokotoučovými stroji, na větší plochu nasazujeme automaty renomované značky Kärcher. Strojové mytí podlah se nejvíce hodí tam, kde je důležitá bezpečnost, například ve výrobních halách či garážích. V některých prostorech je navíc zásadní i estetický dojem návštěvníků, to se týká třeba restaurací nebo autosalonů.

Voskování podlah

Po mytí podlahy je třeba nanést polymerový vosk. Ten podlahu chrání před nečistotami, snižuje její kluzkost a zlepšuje vzhled podlahy. Používáme pečlivě vybrané značkové vosky značek KIEHL a TASKI a ceny za voskování podlah začínají už na 45 korun za m2

Pokud i Vaše podlaha potřebuje důkladnou péči, neváhejte se na obrátit přímo na Davida Plecitého na telefonu 602 332 178 nebo přes kontaktní formulář. Péče o podlahy nás baví a zároveň děláme vše proto, abyste byli s našimi úklidovými službami spokojeni.

 

Aktuálně

Proč zvolit externí úklidovou společnost 29.12.2017

Každý zaměstnavatel by se měl snažit vytvořit svým zaměstnancům příjemné pracovní prostředí a uklizený pracovní prostor je základem.

více zde
Klidné svátky vánoční a hodně pohody v roce 2018 20.12.2017

Děkujeme všem obchodním partnerům za spolupráci v uplynulém roce. David Plecitý

více zde
5 tajemství, jak na zažranou kobercovou špínu 12.07.2017

V tomto článku vám prozradíme tipy a triky, které vám pomůžou udržet vaši domácnost čistou.

více zde

Naši klienti