Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Péče o podlahy

Z širokého spektra úklidových služeb se specializujeme na péči o podlahy, protože z našich zkušeností víme, že právě podlahy bývají často neprávem zanedbávány a zbytečně chátrají. Stovky až tisíce podrážek, které po podlahách v namáhaných místech denně chodí, dávají každé podlaze zabrat. Na podlaze se sice nečistoty usazují v menší míře než na koberci, ale postupem času se chytí a zašlapou i na podlaze. Proto potřebují podlahy pravidelnou péči. O tom, jak pečovat o různé typy podlah jsme psali i v našem článku.

Péče o pevné podlahy se skládá za dvou základních fází:

Strojové mytí podlah

Nejdříve je potřeba podlahu zbavit nečistot. Méně rozsáhlé plochy myjeme jednokotoučovými stroji, na větší plochu nasazujeme automaty renomované značky Kärcher. Strojové mytí podlah se nejvíce hodí tam, kde je důležitá bezpečnost, například ve výrobních halách či garážích. V některých prostorech je navíc zásadní i estetický dojem návštěvníků, to se týká třeba restaurací nebo autosalonů.

Voskování podlah

Po mytí podlahy je třeba nanést polymerový vosk. Ten podlahu chrání před nečistotami, snižuje její kluzkost a zlepšuje vzhled podlahy. Používáme pečlivě vybrané značkové vosky značek KIEHL a TASKI a ceny za voskování podlah začínají už na 50 korun za m2

Pokud i Vaše podlaha potřebuje důkladnou péči, neváhejte se na obrátit přímo na Davida Plecitého na telefonu 602 332 178 nebo přes kontaktní formulář. Péče o podlahy nás baví a zároveň děláme vše proto, abyste byli s našimi úklidovými službami spokojeni.

 

Aktuálně

Končí zimní období a je potřeba podlahy vyčistit od solí. 05.03.2021

Po zimě jsou podlahy a koberce plné nečistot a solí je potřeba je důkladě strojově vyčistit.

více zde
Již 25 let za Vás uklízíme 12.02.2020

Před čtvrt stoletím jsem vstoupil do světa úklidu a stale mě to baví.

více zde
Montáž podlahy 10.07.2019

Pokud nemáte zkušenosti s lepením nebo pasováním dílců, chováním materiálu, nepravidelným půdorysem a kontrolou podkladu, investice do podlahářů Vám ušetří desítky tisíc za zničenou podlahu.

více zde

Naši klienti