Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Pravidelný úklid

Nabízíme pravidelné úklidové služby ve všech administrativních a komerčních prostorech

Díky flexibilitě naší firmy provádíme pravidelné úklidy sedm dní v týdnu 24 hodin denně vždy dle požadavku zakazníka. Večer i o víkendu poskytujeme úklidové služby v Praze a okolí bez příplatku.

Dvacetpět let zkušenost a moderní technologie nám umožňuje realizovat pravidelné úklidové práce v Praze a okolí včetně rozsáhlejších prostor jako jsou administrativní budovy, kancelářské prostory, bytové domy či zdravotnické a sociální zařízení.

Obzvlášť dbáme na kvalitu a bezúhonost našich zaměstnanců a snažíme se mít na každém úseku úklidu stálého pracovníka. Všichni zaměstnanci naší úklidové firmy jsou důkladně proškoleni a samozřejmě jsme pojištěni proti škodám. Kvalitu prováděných úklidových služeb průběžně kontroluje nadřízený pracovník, který je ve stálém kontaktu se zákazníkem.

Samozřejmostí je, že k pravidelným úklidovým službám zajišťujeme hygienický servis zdarma - například toaletní papír, papírové ručníky, vše do kuchyní a WC dle požadavků.

Ceník pravidelných úklidů

Ceník je zcela individuální a ovlivňuje ho mnoho faktorů. Vždy je nutné před naceněním prostor a samotným úklidem prohlédnout, abychom Vám mohli nabídnout co nejpřesnější kalkulaci úklidových služeb. Samozřejmě zakázku na úklid rádi naceníme zdarma. O nabídku si pište na e-mail: dplecity@volny.cz nebo zavolejte na telefon 602 332 178. Pro nacenění budeme potřebovat znát:

  • Velikost a členitost uklízeného prostoru
  • Rozsah prací - individuální požadavky
  • Frekvenci úklidu
  • Potřebu použití techniky k úklidu

Díky flexibilitě naší firmy můžeme pravidelné úklidy provádět bez příplatku každý den v týdnu včetně víkendů, takže úklid nenaruší Vaši pracovní dobu. Typicky úklid provádíme ráno nebo večer, ale větší prostory je lepší uklízet celý den.

V každém případě budete našimi cenami příjemně překvapeni. Máme totiž dlouholeté zkušenosti a disponujeme špičkovou technikou od běžných vysavačů až po mycí automaty, takže zvládneme více práce za méně času a tedy s nižšími náklady. Cena úklidových služeb navíc už obsahuje veškeré čisticí a hygienické prostředky. Velkou výhodou firmy Plecitý oproti konkurenci je také doprava na místo úklidu po Praze zcela zdarma.

Mnoho moderních firmem používá pro úklid a uspořádání pracoviště japonský přístup „5S“ a je jistě možné aplikovat ho i ve firemním prostředí. Základem systému „5S“ je totiž nejen prvotní generální úklid a uspořádání prvků v prostoru, ale hlavně pravidelný drobnější úklid a udržování uklizeného stavu. To zlepšuje nejen přehlednost a útulnost pracoviště, ale také náladu a produktivitu lidí, kteří se v příjemném a uklizeném prostoru pohybují. Proto je takový úklid kanceláře pro udržení čistoty výhodnější než generální úklid kanceláře jednou ročně. Pravidelný úklid přinese lepší výsledky a bude pro Vás méně omezující.

Aktuálně

Končí zimní období a je potřeba podlahy vyčistit od solí. 05.03.2021

Po zimě jsou podlahy a koberce plné nečistot a solí je potřeba je důkladě strojově vyčistit.

více zde
Již 25 let za Vás uklízíme 12.02.2020

Před čtvrt stoletím jsem vstoupil do světa úklidu a stale mě to baví.

více zde
Montáž podlahy 10.07.2019

Pokud nemáte zkušenosti s lepením nebo pasováním dílců, chováním materiálu, nepravidelným půdorysem a kontrolou podkladu, investice do podlahářů Vám ušetří desítky tisíc za zničenou podlahu.

více zde

Naši klienti