Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Pravidelný úklid

Nabízíme pravidelné úklidové služby ve všech administrativních a komerčních prostorech

Díky flexibilitě naší firmy provádíme pravidelné úklidy sedm dní v týdnu 24 hodin denně vždy dle požadavku zakazníka. Večer i o víkendu poskytujeme úklidové služby v Praze a okolí bez příplatku.

Dvacetpět let zkušenost a moderní technologie nám umožňuje realizovat pravidelné úklidové práce v Praze a okolí včetně rozsáhlejších prostor jako jsou administrativní budovy, kancelářské prostory, bytové domy či zdravotnické a sociální zařízení.

Obzvlášť dbáme na kvalitu a bezúhonost našich zaměstnanců a snažíme se mít na každém úseku úklidu stálého pracovníka. Všichni zaměstnanci naší úklidové firmy jsou důkladně proškoleni a samozřejmě jsme pojištěni proti škodám. Kvalitu prováděných úklidových služeb průběžně kontroluje nadřízený pracovník, který je ve stálém kontaktu se zákazníkem.

Samozřejmostí je, že k pravidelným úklidovým službám zajišťujeme hygienický servis zdarma - například toaletní papír, papírové ručníky, vše do kuchyní a WC dle požadavků.

Ceník pravidelných úklidů

Ceník je zcela individuální a ovlivňuje ho mnoho faktorů. Vždy je nutné před naceněním prostor a samotným úklidem prohlédnout, abychom Vám mohli nabídnout co nejpřesnější kalkulaci úklidových služeb. Samozřejmě zakázku na úklid rádi naceníme zdarma. O nabídku si pište na e-mail: dplecity@volny.cz nebo zavolejte na telefon 602 332 178. Pro nacenění budeme potřebovat znát:

  • Velikost a členitost uklízeného prostoru
  • Rozsah prací - individuální požadavky
  • Frekvenci úklidu
  • Potřebu použití techniky k úklidu

Díky flexibilitě naší firmy můžeme pravidelné úklidy provádět bez příplatku každý den v týdnu včetně víkendů, takže úklid nenaruší Vaši pracovní dobu. Typicky úklid provádíme ráno nebo večer, ale větší prostory je lepší uklízet celý den.

V každém případě budete našimi cenami příjemně překvapeni. Máme totiž dlouholeté zkušenosti a disponujeme špičkovou technikou od běžných vysavačů až po mycí automaty, takže zvládneme více práce za méně času a tedy s nižšími náklady. Cena úklidových služeb navíc už obsahuje veškeré čisticí a hygienické prostředky. Velkou výhodou firmy Plecitý oproti konkurenci je také doprava na místo úklidu po Praze zcela zdarma.

Mnoho moderních firmem používá pro úklid a uspořádání pracoviště japonský přístup „5S“ a je jistě možné aplikovat ho i ve firemním prostředí. Základem systému „5S“ je totiž nejen prvotní generální úklid a uspořádání prvků v prostoru, ale hlavně pravidelný drobnější úklid a udržování uklizeného stavu. To zlepšuje nejen přehlednost a útulnost pracoviště, ale také náladu a produktivitu lidí, kteří se v příjemném a uklizeném prostoru pohybují. Proto je takový úklid kanceláře pro udržení čistoty výhodnější než generální úklid kanceláře jednou ročně. Pravidelný úklid přinese lepší výsledky a bude pro Vás méně omezující.

Aktuálně

Již 25 let za Vás uklízíme 12.02.2020

Před čtvrt stoletím jsem vstoupil do světa úklidu a stale mě to baví.

více zde
Montáž podlahy 10.07.2019

Pokud nemáte zkušenosti s lepením nebo pasováním dílců, chováním materiálu, nepravidelným půdorysem a kontrolou podkladu, investice do podlahářů Vám ušetří desítky tisíc za zničenou podlahu.

více zde
Strojové mytí podlah po rekonstrukci 31.05.2019

Všechny povrchy po rekonstrukci nebo stavbě jsou zbaveny prachu suchou cestou, a pokud to materiál umožní, pak i mokrou cestou.

více zde

Naši klienti