Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Strojové mytí podlah

Vyčistíme Vám podlahy jakéhokoli povrchu.

Hledáte spolehlivou úklidovou firmu na pravidelné i jednorázové strojové mytí podlah? Právě jste ji našli - úklidová firma Plecitý je tu pro Vás.

Kde lidská síla nestačí pomohou naše úklidové stroje.

Moderní úklidový stroj dokáže během hodiny vyčistit plochu, která by i zkušenému pracovníkovi ruční metodou trvala celý den. Úklid Plecitý používá pro strojové mytí podlah špičkové stroje značek Alto,Kärcher a Nilfisk. Naši zaměstnanci jsou pro obsluhu těchto strojů velice dobře proškoleni. Pro hloubkové čištění a menší plochy používáme kotoučové stroje. Silné znečištění čistíme speciálními kotouči takzvanými pady. Ty si poradí v podstatě s jakýmkoli znečištěním.

Ceník strojového mytí podlah:

  • Mytí garáží od 4 Kč/m2 (automaty s kartáčem)
  • Mytí litých podlah od 12 Kč/m2 (kotoučáky s padem)
  • Mytí linolea, marmolea, altra od 16 Kč/m2 (kotoučáky s padem)
  • Mytí dlažeb včetně spár od 20 Kč/m2 (kotoučáky s padem a kartači)

Při strojové mytí garáží ploch nad 1500 m2 Vám rádi poskytneme slevu.

Úklid Plecitý je na trhu dvacet let a vděčí za to množství spokojených zákazníků, kteří naše služby využívají pravidelně a rádi se k nám vracejí. Úklidové služby poskytujeme nejen renomovaným soukromým firmám, jako je Libertas nebo Esselte, ale i veřejným institucím, například sociálním službám městských částí Praha 9, Praha 1 a Praha 15.

Pokud máte zájem o naše služby, stačí vyplnit kontaktní formulář nebo nám zavolat na číslo 602 332 178 a ozveme se Vám s konkrétní nabídkou. Možná to bude začátek dlouholeté spolupráce.

          Strojové čištění podlah Bageterie Boulevard                  Strojové čištění podlah hala

Aktuálně

Strojové mytí podlah 23.04.2019

Veliké plochy garáží, nákupních center, marketů a podobných provozů, si žádají odborný servis a úklidovou firmu. Dokážete si představit mytí podlahy v obrovském nákupním centru mopem?

více zde
Typy podlah a jak se o ně ideálně starat 20.03.2019

Podlaha je vlastně tím největším kusem zařízení interiéru, který si vybíráte. Nejčastější chybou je, že podlahu vybíráme podle barvy a toho, jak se hodí do vysněného interiéru.

více zde
Podlahy vs. koberec 12.03.2019

​K nejdůležitějším faktorům podlahových krytin patří výběr materiálu, jeho kvalita, odolnost, bezpečnost, ale také nenáročnost nebo náročnost údržby. Každá místnost má své specifické vlastnosti a náročnost užívání.

více zde

Naši klienti