Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Strojové mytí podlah

Vyčistíme Vám podlahy jakéhokoli povrchu.

Hledáte spolehlivou úklidovou firmu na pravidelné i jednorázové strojové mytí podlah? Právě jste ji našli - úklidová firma Plecitý je tu pro Vás.

Kde lidská síla nestačí pomohou naše úklidové stroje.

Moderní úklidový stroj dokáže během hodiny vyčistit plochu, která by i zkušenému pracovníkovi ruční metodou trvala celý den. Úklid Plecitý používá pro strojové mytí podlah špičkové stroje značek Alto,Kärcher a Nilfisk. Naši zaměstnanci jsou pro obsluhu těchto strojů velice dobře proškoleni. Pro hloubkové čištění a menší plochy používáme kotoučové stroje. Silné znečištění čistíme speciálními kotouči takzvanými pady. Ty si poradí v podstatě s jakýmkoli znečištěním.

Ceník strojového mytí podlah:

  • Mytí garáží od 4 Kč/m2 (automaty s kartáčem)
  • Mytí litých podlah od 12 Kč/m2 (kotoučáky s padem)
  • Mytí linolea, marmolea, altra od 16 Kč/m2 (kotoučáky s padem)
  • Mytí dlažeb včetně spár od 20 Kč/m2 (kotoučáky s padem a kartači)

Při strojové mytí garáží ploch nad 1500 m2 Vám rádi poskytneme slevu.

Úklid Plecitý je na trhu dvacet let a vděčí za to množství spokojených zákazníků, kteří naše služby využívají pravidelně a rádi se k nám vracejí. Úklidové služby poskytujeme nejen renomovaným soukromým firmám, jako je Libertas nebo Esselte, ale i veřejným institucím, například sociálním službám městských částí Praha 9, Praha 1 a Praha 15.

Pokud máte zájem o naše služby, stačí vyplnit kontaktní formulář nebo nám zavolat na číslo 602 332 178 a ozveme se Vám s konkrétní nabídkou. Možná to bude začátek dlouholeté spolupráce.

          Strojové čištění podlah Bageterie Boulevard                  Strojové čištění podlah hala

Aktuálně

Již 25 let za Vás uklízíme 12.02.2020

Před čtvrt stoletím jsem vstoupil do světa úklidu a stale mě to baví.

více zde
Montáž podlahy 10.07.2019

Pokud nemáte zkušenosti s lepením nebo pasováním dílců, chováním materiálu, nepravidelným půdorysem a kontrolou podkladu, investice do podlahářů Vám ušetří desítky tisíc za zničenou podlahu.

více zde
Strojové mytí podlah po rekonstrukci 31.05.2019

Všechny povrchy po rekonstrukci nebo stavbě jsou zbaveny prachu suchou cestou, a pokud to materiál umožní, pak i mokrou cestou.

více zde

Naši klienti