Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Úklid kanceláří

Úklid kanceláří a dalších prostor firma Plecitý provádí již mnoho let a má potřebné zkušenosti. Pravidelně a spolehlivě uklízíme větším i menším zákazníkům, které najdete v sekci reference. Zvládneme uklidit jakoukoli kancelář od jednoho pokoje s malým psacím stolem až po rozlehlé kancelářské prostory, kde nám pomáhá i naše moderní strojové vybavení – automaty a jednokotoučové stroje, extraktory Kaarcher, Nilfisk a další. O tom, proč je úklid kanceláří důležitý jsme psali i v našem článku.

Rádi také uklízený prostor osobně navštívíme, abychom mohli provést přesnější nacenění. Jsme velice flexibilní, úklidy provádíme každý den v týdnu podle Vašich potřeb, nic nepřiplácíte dokonce ani o víkendu. Pokud máte kancelář v Praze, jistě Vás potěší, že dopravu nabízíme zdarma. V případě pravidelné spolupráce k Vám po domluvě může docházet na úklid stále stejný zaměstnanec, který bude dobře znát Vaše individuální potřeby.

Ceny úklidu kanceláře ovlivňuje mnoho okolností. Pokud máte zájem o individuální nacenění úklidu Vaší kanceláře, napište na e-mail dplecity@volny.cz nebo zavolejte na telefon 602 332 178.

Pro nacenění budeme potřebovat tyto informace:

  • Rozsah uklízené plochy
  • Vybavení, které je třeba očistit (osvětlení, nábytek, spotřebiče apod.)
  • Frekvenci a pravidelnost úklidu – zajistíme generální i pravidelný úklid kanceláří
  • Potřebu použití techniky

úklid kanceláří

Kdekoli se pohybují lidé, přibývá nepořádek a nečistota a kanceláře rozhodně nejsou výjimkou. Koše se plní nepotřebnými papíry a obaly, na poličky sedá prach a na koberec létají drobky od jídla a okna jsou samá šmouha. Součástí kanceláře také bývá kuchyňka, kde se hromadí špinavé nádobí, které nikdo nemá čas umývat. Už po krátké době není kancelář právě reprezentativním prostorem a určitě není vhodná pro přijímání vážených návštěv. V zanedbaném prostoru také trpí produktivita i nálada zaměstnanců.

V kanceláři jste přece proto, abyste v klidu pracovali, vyřizovali telefonáty a scházeli se s obchodními partnery. Rozhodně ne proto, abyste vysávali a utírali prach. Dělejte to, v čem jste dobří, a starost o úklid Vaší kanceláře přenechte profesionálům. My jsme zase dobří v uklízení.

Aktuálně

Montáž podlahy 10.07.2019

Pokud nemáte zkušenosti s lepením nebo pasováním dílců, chováním materiálu, nepravidelným půdorysem a kontrolou podkladu, investice do podlahářů Vám ušetří desítky tisíc za zničenou podlahu.

více zde
Strojové mytí podlah po rekonstrukci 31.05.2019

Všechny povrchy po rekonstrukci nebo stavbě jsou zbaveny prachu suchou cestou, a pokud to materiál umožní, pak i mokrou cestou.

více zde
Impregnace podlah 15.05.2019

Impregnace podlah či nová podlaha může zlepšit vzhled každé místnosti. Chcete-li, aby Vaše podlaha byla čistá, je nutné pravidelně Vaši podlahu udržovat a impregnovat.

více zde

Naši klienti