Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Úklid kanceláří

Úklid kanceláří a dalších prostor firma Plecitý provádí již mnoho let a má potřebné zkušenosti. Pravidelně a spolehlivě uklízíme větším i menším zákazníkům, které najdete v sekci reference. Zvládneme uklidit jakoukoli kancelář od jednoho pokoje s malým psacím stolem až po rozlehlé kancelářské prostory, kde nám pomáhá i naše moderní strojové vybavení – automaty a jednokotoučové stroje, extraktory Kaarcher, Nilfisk a další. O tom, proč je úklid kanceláří důležitý jsme psali i v našem článku.

Rádi také uklízený prostor osobně navštívíme, abychom mohli provést přesnější nacenění. Jsme velice flexibilní, úklidy provádíme každý den v týdnu podle Vašich potřeb, nic nepřiplácíte dokonce ani o víkendu. Pokud máte kancelář v Praze, jistě Vás potěší, že dopravu nabízíme zdarma. V případě pravidelné spolupráce k Vám po domluvě může docházet na úklid stále stejný zaměstnanec, který bude dobře znát Vaše individuální potřeby.

Ceny úklidu kanceláře ovlivňuje mnoho okolností. Pokud máte zájem o individuální nacenění úklidu Vaší kanceláře, napište na e-mail dplecity@volny.cz nebo zavolejte na telefon 602 332 178.

Pro nacenění budeme potřebovat tyto informace:

  • Rozsah uklízené plochy
  • Vybavení, které je třeba očistit (osvětlení, nábytek, spotřebiče apod.)
  • Frekvenci a pravidelnost úklidu – zajistíme generální i pravidelný úklid kanceláří
  • Potřebu použití techniky

úklid kanceláří

Kdekoli se pohybují lidé, přibývá nepořádek a nečistota a kanceláře rozhodně nejsou výjimkou. Koše se plní nepotřebnými papíry a obaly, na poličky sedá prach a na koberec létají drobky od jídla a okna jsou samá šmouha. Součástí kanceláře také bývá kuchyňka, kde se hromadí špinavé nádobí, které nikdo nemá čas umývat. Už po krátké době není kancelář právě reprezentativním prostorem a určitě není vhodná pro přijímání vážených návštěv. V zanedbaném prostoru také trpí produktivita i nálada zaměstnanců.

V kanceláři jste přece proto, abyste v klidu pracovali, vyřizovali telefonáty a scházeli se s obchodními partnery. Rozhodně ne proto, abyste vysávali a utírali prach. Dělejte to, v čem jste dobří, a starost o úklid Vaší kanceláře přenechte profesionálům. My jsme zase dobří v uklízení.

Aktuálně

Končí zimní období a je potřeba podlahy vyčistit od solí. 05.03.2021

Po zimě jsou podlahy a koberce plné nečistot a solí je potřeba je důkladě strojově vyčistit.

více zde
Již 25 let za Vás uklízíme 12.02.2020

Před čtvrt stoletím jsem vstoupil do světa úklidu a stale mě to baví.

více zde
Montáž podlahy 10.07.2019

Pokud nemáte zkušenosti s lepením nebo pasováním dílců, chováním materiálu, nepravidelným půdorysem a kontrolou podkladu, investice do podlahářů Vám ušetří desítky tisíc za zničenou podlahu.

více zde

Naši klienti