Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Voskování podlah

Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem. Voskování podlah je vhodné na PVC, marmoleum, lakované parkety, přírodní kámen a další druhy měkkých a tvrdých podlah. Díky voskování podlaha nejen skvěle vypadá, neničí se, ale hlavně se do podlah nezanáší špína. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru. Z fotografií podlahy během nanášení vosku je jasně vidět, jaký rozdíl je mezi ošetřenou a neošetřenou podlahou.

Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch. Ten zabrání nečistotám, aby se dostaly hluboko do struktury podlahy a poškodily ji.

Na každý typ povrchu se hodí trochu jiný vosk. V mnoha druzích vosku se dobře vyznáme a vždy vybíráme správný vosk. K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky značek KIEHL a TASKI, takže si můžete být jistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po ošetření. Frekvence voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhanosti podlahy. Samozřejmě Vám s volbou ideální frekvence voskování podlahy rádi poradíme.

Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může stát až kolem 400 korun za m2, což už se pomalu blíží ceně za novou podlahu. Za voskování podlahy zaplatíte kolem 50 korun za m2, navíc při větším objemu můžete získat na voskování podlahy slevu. V oblasti podlah se na nás spoléhají například Střední průmyslová škola grafická nebo English College in Prague.

Dopřejte své podlaze péči, kterou si zaslouží. Obraťte se na naši úklidovou firmu telefonicky na čísle 602 332 178 nebo přes kontaktní formulář a my vrátíme Vaší podlaze dávno zašlý lesk.

Aktuálně

Končí zimní období a je potřeba podlahy vyčistit od solí. 05.03.2021

Po zimě jsou podlahy a koberce plné nečistot a solí je potřeba je důkladě strojově vyčistit.

více zde
Již 25 let za Vás uklízíme 12.02.2020

Před čtvrt stoletím jsem vstoupil do světa úklidu a stale mě to baví.

více zde
Montáž podlahy 10.07.2019

Pokud nemáte zkušenosti s lepením nebo pasováním dílců, chováním materiálu, nepravidelným půdorysem a kontrolou podkladu, investice do podlahářů Vám ušetří desítky tisíc za zničenou podlahu.

více zde

Naši klienti