Nahoru
Specialista na voskování podlah a pravidelný úklid

Voskování podlah

Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem. Voskování podlah je vhodné na PVC, marmoleum, lakované parkety, přírodní kámen a další druhy měkkých a tvrdých podlah. Díky voskování podlaha nejen skvěle vypadá, neničí se, ale hlavně se do podlah nezanáší špína. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru. Z fotografií podlahy během nanášení vosku je jasně vidět, jaký rozdíl je mezi ošetřenou a neošetřenou podlahou.

Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch. Ten zabrání nečistotám, aby se dostaly hluboko do struktury podlahy a poškodily ji.

Na každý typ povrchu se hodí trochu jiný vosk. V mnoha druzích vosku se dobře vyznáme a vždy vybíráme správný vosk. K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky značek KIEHL a TASKI, takže si můžete být jistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po ošetření. Frekvence voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhanosti podlahy. Samozřejmě Vám s volbou ideální frekvence voskování podlahy rádi poradíme.

Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může stát až kolem 400 korun za m2, což už se pomalu blíží ceně za novou podlahu. Za voskování podlahy zaplatíte kolem 45 korun za m2, navíc při větším objemu můžete získat na voskování podlahy slevu. V oblasti podlah se na nás spoléhají například Střední průmyslová škola grafická nebo English College in Prague.

Dopřejte své podlaze péči, kterou si zaslouží. Obraťte se na naši úklidovou firmu telefonicky na čísle 602 332 178 nebo přes kontaktní formulář a my vrátíme Vaší podlaze dávno zašlý lesk.

Aktuálně

Proč zvolit externí úklidovou společnost 29.12.2017

Každý zaměstnavatel by se měl snažit vytvořit svým zaměstnancům příjemné pracovní prostředí a uklizený pracovní prostor je základem.

více zde
Klidné svátky vánoční a hodně pohody v roce 2018 20.12.2017

Děkujeme všem obchodním partnerům za spolupráci v uplynulém roce. David Plecitý

více zde
5 tajemství, jak na zažranou kobercovou špínu 12.07.2017

V tomto článku vám prozradíme tipy a triky, které vám pomůžou udržet vaši domácnost čistou.

více zde

Naši klienti